Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша ги шашардиса сите со мини врвка бикини во Дубаи (фото)

Јелена Карлеуша ги шашардиса сите со мини врвка бикини во Дубаи (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Нема крај на фотографиите кои Јелена Карлеуша секојдневно ги објавува од нејзиниот одмор во Дубаи.

Во минијатурно бикини и скоро гола таа ги прошета плажите во Дубаи а фановите полудени лајкуваат и воздивнуваат….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------