Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша го растресе задникот и топлес ги возбуди фановите (видео)

Јелена Карлеуша го растресе задникот и топлес ги возбуди фановите (видео)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша повторно ги возбуди своите следбеници откако на својот Инстаграм по којзнае кој пат објави секси видео каде што танцува со половина задник надвор и разголена во фармерки.

Контраверзната пејачка повторно ги остави без здив сите и повторно го освои медиумскиот простор….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------