Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша и Вики пак се сколваа: Ќути кокошко…и ја поли со...

Јелена Карлеуша и Вики пак се сколваа: Ќути кокошко…и ја поли со вода!

реклама:G Natural

Дека има нетрпение кој членовите од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ може да видат сите што ќе изгледаат барем една емисија.

Но оние кои дефинитивно секоја емисија се непријателски настроени и постојано се во комфликт се Јелена карлеуша и Вики.

Тоа беше случај и со последната емитувана емисија кога повторно се „закачија“ заради еден кандидат.

-Ќути веќе, кокошко аман. Да му еб*м мајката, замолчи веќе, полуде Карлеуша и фрли шише вода кон Вики. Но, фолкерката и по ова не запре, па Јелена мораше да истури вода врз неа.

Како и дали Вики ке врати ќе дознаеме во следната емисија.

БОНУС ВИДЕО:

ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------