Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша како „Angry bird“, ултра разголена и секси со ѕвездички на...

Јелена Карлеуша како „Angry bird“, ултра разголена и секси со ѕвездички на градите повторно шокира (видео)

реклама:Лето во Банско

Како што и самата напиша на постот Јелена Карлеуша од многу тул и разголена во своите атрибути изгледа како птиците од играта „Angry bird“.

Повторно успеа да ги шокира своите фанови а видеото подолу нема потреба од додатен коментар и објаснување…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------