Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша не можеше да ги скрие солзите на интервју по концертниот...

Јелена Карлеуша не можеше да ги скрие солзите на интервју по концертниот спектакл (видео)

реклама:Лето во Банско

Во понеделникот Јелена Карлеуша одржа спектакуларна промоција во вид на концерт во комплексот „Белград на вода“ за своите песни од двата нови албуми.

Беспрекорно организирано, со голема сцена многу осветлување и сценски ефекти но и танчери и костими Карлеуша покажа дека испланирала се до перфекција.

На нејзиното интервју дадено за медиумите по концертот таа говореше за нејзините планови за голем концерт следната година но и за нејзините ќерки и поддршката од нив.

Споделувајки неколку моменти од приватните моменти но и еуфорична по самиот настап не можеше да ги скрие солзите кои што кажа дека се радосници.

Погледнете ја нејзината изјава..

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------