Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша објави секси фотка која со денови нема да ви излезе...

Јелена Карлеуша објави секси фотка која со денови нема да ви излезе од глава

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша не престанува да објавува фотографии и да ги „дрма“ своите фанови секојдневно на својот Инстаграм профил.

И овој пат пејачката одбра модерна комбинација со секси поза за која собра над 60 000 лајкови за само неколку часа.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------