Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша топлес и во танга плови на јахта (фото)

Јелена Карлеуша топлес и во танга плови на јахта (фото)

реклама:Лето во Банско

Српската пејачка Јелена Карлеуша провоцира секој ден од својот Инстаграм профил што со по некое стори за кавга со некој колега и она по интересното со разголени секси фотки во најразлични пози и комбинации.

Овој пат ги поздрави своите фанови со фотки од јахта, топлес и со минијатурно бикини Карлеуша јава на брановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------