Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша во улога на портпарол на Душко демантира дека тој има...

Јелена Карлеуша во улога на портпарол на Душко демантира дека тој има нова девојка

реклама:Лето во Банско

Нема ден а Јелена Карлеуша да не е во некој скандал, расправија било да е директно или индиректно вклучена во тоа.

Откако балканските медиуми јавија дека Душко Тошиќ има нова девојка и дека планира со неа да се жени веднаш побрза Карлеуша да ги појасни работите на својот Твитер профил.

Таа со своите следбеници дрско сподели:

-Секако дека мојот сопруг не е во врска со пејачката Ина. Се извинувам ако ова ве потресе„,
– Верувам дека вие на Твтер сте подобро информирани од мене за мојот брак, приватен живот… Вие знаете се за мене, тоа е ваше право…, напиша пејачката.

Она што е доста интересно дека Душко и Јелена заедно го прославија роденденот на двете ќерки неодамна, па со тоа се „разгореа“ шпекулациите дека повторно се заедно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------