Home INFO Љубовна биографија: Сите дечковци на Цеца Ражњатовиќ (фото)

Љубовна биографија: Сите дечковци на Цеца Ражњатовиќ (фото)

реклама:G Natural

По една година навидум идилична врска, фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ раскина со Богдан Срејовиќ, млад угостител од Белград.

Пејачката секогаш се труди да го зачува од јавноста нејзиниот приватен живот и да открива толку колку што смета дека е доволно.

Низ годините популарност, максимално се труди да извбегнува скандали, но со оглед дека секогаш е интересна за јавноста, постојано ја следат будните очи на таблоидните новинари.

Пред да се омажи, но и откако го загуби сопругот, Цеца низ годините се трудеше вешто да ги прикрие своите љубовни врски и партнери.

Но сепак медиумите успеваа секогаш да и ги откријат мажите на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Ова е листата на партнерите на Цеца со кои таа имала врска до сега:

-во првата ретро група се Владан Лукиќ, Дејан Марјановиќ Шабан, Хајрудин Харо Самарџиќ, Жељко Ражнатовиќ Аркан..

-ова е втората серија на млади момци по бракот со Аркан а тоа се Владимир Вуксановиќ, Владимир Цветковиќ, Александар Јововиќ, Богдан Срејовиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------