Home INFO Ќе ја препознаете ли? Еве како Елен Деџенерис изгледала на својата маура

Ќе ја препознаете ли? Еве како Елен Деџенерис изгледала на својата маура

реклама:G Natural

Таа е една од најпопуларните комичари и тв водители.

Нејзиното шоу веќе 19 сезониелен деџенерис е екстра популарно а позади неа, таа има многу долга кариера на стенд ап комичар.

Сите знаеме како денес изгледа, но еве ја Елен на фотографија од минтото, на денот на нејзината матура.

Трансформацијата е огромна, зарем не?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------