Home INFO Ќе се смеете со солзи: Еве зошто не се јаде торта на...

Ќе се смеете со солзи: Еве зошто не се јаде торта на гости (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Ќе ја скршам тастаурата од смеење – ова е само еден од коментарите на ова урнебесно видео со полно право наречено „Зошто не се јаде торта на гости“.

Да не раскажуваме премногу, најдобро е сами да го погледнете видеото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------