Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive -Ќе се запалам пред собрание! Пејачката Ана Николиќ искрена пред медиумите

-Ќе се запалам пред собрание! Пејачката Ана Николиќ искрена пред медиумите

реклама:G Natural

Во едно од своите неодамнешни интервјуа за српските медиуми, пејачката Ана Николиќ призна низ каков пекол поминувала во периодот на апсењето и за време на притворот на нејзиниот бивш сопруг, раперот Раста.

Таа додала дека прашањата по милион пати на нивната заедничка ќерка Тара:
Каде е тато?! ја излудувале. И се чувствувала скршена и немоќна.

Исто така додала:
-Кога еден ден мајката на Раста која е навистина силна жена се расплака, јас се распаднав и бев во фазон: „Сега ќе одам пред собранието на Србија и ќе се полијам со бензин, пуштете го момчето, тој навистина е невин“, вели Ана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------