Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Здравко Чолиќ и ова лето со провокативни фотки на Инстаграм...

Ќерката на Здравко Чолиќ и ова лето со провокативни фотки на Инстаграм (фото)

реклама:Лето во Банско

Уна Чолиќ ќерката на популарниот Здравко Чолиќ и ова лето ги провоцира своите фанови на социјалните мрежи и ги мами постојано да бидат он лајн на нејзиниот профил со куп секси фотки.

Младата Уна ова лето е во Грција а таму секој слободен момент го користи за нова секси фотка која ја споделува со фановите.

Иако во неколку наврати Здравко Чолиќ изјави дека не секогаш ја поддржува во нејзините разголениизданија, очигледно тато Чола има многу работа па неможе секогаш да реагира на време како и пред извесен период кога Уна од својот дом украде 20 000 евра за автомобил за својот дечко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------