Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенан Лончаревиќ се огласи по сообраќајката која ја имаше вчера

Џенан Лончаревиќ се огласи по сообраќајката која ја имаше вчера

реклама:Велигден со Стаф

Фановите на пејачот Џенан Лончаревич од вчера се загрижени по информацијата која ја потврди и полицијата дека тој со своето возило доживеал сообраќајна незгода превртувајки се со своето возило.

Но откако поминаа сите проверики Џенан одлучи да сподели со фановите дека е висрина оти имал сообраќакја но дека за среќа не е повреден и во возилото бил сам.

– „Се’ е во ред. Благодарам многу. Жив сум, здрав сум, повеќе не би коментирал. Порталите пренесоа вест која не е целосно точна“, изјави Џенан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------