Home INFO Џенифер Анистон во јуни ќе стане мајка, убавата вест ја сподели со...

Џенифер Анистон во јуни ќе стане мајка, убавата вест ја сподели со сите

реклама:G Natural

Џеифер Анистон и официјално им соопшти на колегите и медиумите дека ќе стане мајка и дека решила да посвои девојче од мексиканското сиропиталиште Каза Хогар Сион.

Таа оаа вест им ја соопштила на колегите на снимањето на специјалната епизода на „Пријатели“ со што и открила дека сите процедури ќе завршат во јуни.

Една од нејзините исто така блиски колешки Кортни Кокс се понудила да и ја организира забавата за добредојде на новиот член во семејството.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------