Home INFO Џенифер Лопез и Бен Афлек како вљубени гулапчиња разменуваат нежност на клупа...

Џенифер Лопез и Бен Афлек како вљубени гулапчиња разменуваат нежност на клупа во парк (фото)

реклама:Лето во Банско

Мега популарната двојка Џенифер Лопез и Бен Афлек се чини дека конечно уживаат во љубовта.

Откако двојката ја прослави својата венчавка со пријателите викендот во Лас Вегас сега е на романтично патување во градот на светлината Париз.

Од папарацо фотките може да се забележи дека уживаат во романтични прошетки а биле забележани и како разменуваат нежности на клупа.

Конечно може да заклучиме дека парот откако ги мина сите турбуленции ја живее взаемната љубов како што треба.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------