Home INFO Џенифер Лопез тврди: Мажите до 33 години се бескорисни (видео)

Џенифер Лопез тврди: Мажите до 33 години се бескорисни (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Џенифер Лопез е убедена дека мажите се бескорисни додека не наполнат 33 години.

Со оглед на тоа со колкумина досега била во врска и во брак, компетентна е да направи анализа, се шегуваат нејзините фанови.

Згодната Џеј Ло пред неколку години учествувала во едно реално шоу каде и помагала на девојка да најде совршен партнер.

Лопез ја советувала девојката дека не вреди да се труди околу момчиња помлади од 33 години.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------