Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез во секси стајлинг објави фотка со полицајци! Тие со видлива...

Џенифер Лопез во секси стајлинг објави фотка со полицајци! Тие со видлива трема и намонтирана насмевка (фото)

реклама:G Natural

Меѓу последните Инстаграм објави на Џенифер Лопез каде што на своите фанови им откри дека снима нов спот за нејзиниот нов хит се најде и малку чудна фотографија каде што таа позира со полициски службеници.

Не е чудно што таа се фотографира со полицајци туку стајлингот кој го има на себе на таа фотографија.

Џеј Ло е во куси шорцеви раскопчана кочула и сребрен прсклук, а полицајците во шок со намонтирана насмевка и видлива трема.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------