Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џумбус и веселба до зори, видете како помина роненденската прослава на внукот...

Џумбус и веселба до зори, видете како помина роненденската прослава на внукот на Цеца Ражнатовиќ (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Во бело оделце и црвена машна малиот Жељко го прослави својот прв роденден. И додека трој не беше ни свесен за што се сите тие луѓе гостите во дилириум направија џумбус до раните утрински часови.

Погледнете дел од фотките и видејата кои се појавија на социјалните мрежи од роденденската прослава за внукот на Цеца…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------