Home INFO 😏 Еве како изгледа синот на Аца Лукас, на премиерата се појави...

😏 Еве како изгледа синот на Аца Лукас, на премиерата се појави со својата жена Ана (фото)

реклама:Лето во Банско

Викдендов кој што е зад нас во Белградската Арена се случи долгоочекуваната премиера на филмот за фолк пејачот Аца Лукас.

На премиерата која ги собра сите негови поранешни сопруги и деца големо внимание привлече најстариот син на Аца Лукас, Лазар Вуксановиќ, во придружба на својата сопруга Ана, атрактивна бринета со која се оженил минатата година.

😜Соња од мене сакаше на направи пудлица, Аца Лукас отворено за своите три сопруги

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------