Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive 😲 Ова не е можно да е таа! Теа Таировиќ во ретро...

😲 Ова не е можно да е таа! Теа Таировиќ во ретро фотка непрепознатлива (фото)

реклама:G Natural

Дека пластичните интервенции успеаа да направат голема трансформација покажуваат многуте примери кои може да се најдат низ фотографиите од минатото и сега кога станува збор за споредба на изгледот кај јавните личности.

Она кое што го предизвика вниманието во јавноста се ретро фотографиите од пејачката Теа Таировиќ , на кои во споредба со некогаш е непрепознатлива.

Погледнете и сами:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------