Home INFO Актер гол на сцената на оскарите ја додели наградата за најдобара костимографија...

Актер гол на сцената на оскарите ја додели наградата за најдобара костимографија (видео)

реклама:G Natural

Еден од моментите за кој највеќе се пишува а тоа не се номинациите и наградите на Оскарите беше кога актерот и борач Џон Сина, се појави гол на сцената.

Сите во шок го гледаа актерот кој само со една табла ги криеше интимните делови и ја додели наградата за најдобра костимографија која, заврши во рацете на костимографот на филмот Poor Things.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------