Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерката Анѓелка го покажа кумот за кој го остави сопругот (фото)

Актерката Анѓелка го покажа кумот за кој го остави сопругот (фото)

реклама:G Natural

Актерката Анѓелка Прпиќ во новата година влезе зо ново момче откако кон крајот на 2022 медиумите одјавија дека таа е бремена од кумот.

И како во шпанска серија Анѓелка се вљубила во својот кум со кого тајно се гледале и го изневерувала својот сопруг Дарио.

Иако повикана актерката не се огласи во медиумите и не даваше изјави на оваа тема но со оглед на тоа дека веќе и овоцијално се раздели со сопругот фановите забележаа дека таа веќе е на зимување со своето ново момче и дека е навистина среќна.

На фотката која таа ја сподели додаде:

„Сѐ е добро и ќе биде уште подобро“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------