Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерот Крис Еванс по грешка го објави својот пенис (фото+16)

Актерот Крис Еванс по грешка го објави својот пенис (фото+16)

реклама:G Natural

Актерот Крис Еванс повторно е актуелен во медиумите но овој пат не по премиера на некој нов филм туку заради неговата фотографија од половиот орган која случајно тој ја објавил.

Актерот сакајки да испрати видео играјки игра случајно ја испратил и фотографијата од неговиот пенис која ја имал во неговиот мобилен па додека се освестил таа веќе била распространета на социјалните мрежи и медиумите.

Актерот веднаш побрзал да ја избрише но веќе било доцна пишува порталот „Page Six“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------