Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерот Милош Биковиќ не успеа да скрие дека ќе стане татко

Актерот Милош Биковиќ не успеа да скрие дека ќе стане татко

реклама:Велигден со Стаф

Еден од најпопуларните српски актери Милош Биковиќ и неговата девојка адвокатка Ивана Малиќ ќе станат родители.

Иако во јавноста се шпекулираше дека Милош оваа година ќе се жени како гром од ведро небо одекна веста за бременоста на неговата избраничка.

Иако тие сакале се да сочуваат зџа себе барем уште одреден период, сепак српскиот „Блиц“ дозна за поодминатата бременост на убавата Ивана.

Сеуште нема никакви детали за свадбата но она што се знае е дека наскоро пристигнува бебе.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------