Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Александра Пријовиќ се пофали со романтичниот подарок од сопругот и првата честитка...

Александра Пријовиќ се пофали со романтичниот подарок од сопругот и првата честитка за роденденот

реклама:G Natural

Пајачката и снаа на Лепа Брена, Александра Пријовиќ вчера го прослави својот 25-ти роденден.

Меѓу многубројните честитки таа се пофали на својот Инстаграм профил со букетот кој нејзиниот сопруг Филип и го дал веднаш откако се разбудила а меѓу првите кои и честитале била и свекрвата Брена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------