Home INFO Анџелина Џоли тврди дека Бред Пит ја нападнал! Се појавја и фотографии...

Анџелина Џоли тврди дека Бред Пит ја нападнал! Се појавја и фотографии од повредите (фото)

реклама:G Natural

Веб страната “Page Six” на својот твитер профил објви фотографии од модринки на актерката Анџелина Џоли, која таа наводно ги добила по физичката пресметка со бившот сопруг, актерот Бред Пит.

Настанот се случил во 2016 година, во привтен авион.

Фотографиите биле дадени на увид во ФБИ, а на нив се гледаат мординки на рацете и лактот. Објавените фотографии се во црно бел формат, од причина што се скенирани од писмениот извештај на ФБИ.

Според изјавите на актерката, до овие повреди дошло откако Бред ја одвел во тоалетот од задниот дел на приватниот авион, каде ја зграпчил за рамењата и ја тресел викајки дека им го уништува семејството, пишувало во извештајот од ФБИ.

Во текот на летото, 2016 година, синот Медокс наводно го навредил Бред Пит, обраќајки му се со “сер*о”. Како што стои во извештајот, Бред се вознемирил и сакал да го нападне синот, па Анџелина се вмешала и ова било причина за физичкото ансилство.

Бред Пит целоно ги негира овие наводи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------