Home INFO Анастасија Ражњатовиќ, на 23 години со нов бизнис во срцето на Белград

Анастасија Ражњатовиќ, на 23 години со нов бизнис во срцето на Белград

реклама:Лето во Банско

Младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ започна нов бизнис.

Во придружба на својата мајка, фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ, таа го отвори својот моден салон во центарот на Белград.

Цеца не ја криеше среќата и задоволството од успехот на ќерка си.

Јавноста претпоставува дека Цеца стои зад финансиската поддршка на овој бизнис, но Анастасија откри дека има партнерка со која заедно ќе го водат салонот и козметичката линија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------