Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бен Афлек повторно се сука околу Џенифер Лопез, бившиот пресреќен затоа што...

Бен Афлек повторно се сука околу Џенифер Лопез, бившиот пресреќен затоа што таа е сама

реклама:Велигден со Стаф

Актерот Бен Афлек кој беше во врска со Џенифер Лопез од 2002 до 2004 година очигледно едвај чекаше неговата бивша да раскине со Алекс РОдригез за повторно да проба да ја врати.

Заради неверство и изгубена доверба како што вели извор близок до пејачката врската и свршувачката меѓу Алекс и Џенифер дефинитивно заврши.

Извори блиски до Бен велат дека тој сеуште не ја преболел Лопез и откако во јануари ја раскина својата врска со неговата 32-годишна колешка Ана де Армас повторно сака да биде со неа Лопез, а шпекулациите почнаа кога Бен во едно неодамнешно гостување во емисија јавно ја пофали пејачката за нејзиното згодно тело.

Дали повторно ќе се случи Бенифер ќе почекаме да видиме….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------