Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive БЕЗОБРАЗНО СЕКСИ: Јелена Карлеуша мокра и гола заврте низ базенот и сними...

БЕЗОБРАЗНО СЕКСИ: Јелена Карлеуша мокра и гола заврте низ базенот и сними ново клипче (ВИДЕО+16)

реклама:G Natural

Нова секси доза од Јелена Карлеуша се појави на нејзиниот Инстаграм профил и предизвика лавина од коментари и лајкови.

Иако на видеото изгледа прекрасно сепак голем дел од обожавателите и напишаа дека почнала да претерува со голи фотки и дека очигледно има пореметување и комплекси штом постојано сака да е провокативна и гола.

Една госпоѓа и коментирала дека е бескрајно безобразна и дека ова не е воопшто примерно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------