Home INFO Бикини со гол задник, храбра комбинација на манекенката од „Викторија Сикрет“ (фото)

Бикини со гол задник, храбра комбинација на манекенката од „Викторија Сикрет“ (фото)

реклама:G Natural

Една од убавиците на Викторија Сикрет манекенката Џој Кориган (23) се појави во жолто бикини кое што е апсолутен хит ова лето, а туристите на плажата можеа да уживаат во прекрасен поглед на нејзиното згодно тело и разголен задник.

Благодарение на папараци фотографиите сега и целиот свет може да ужива во овој кадар.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------