Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бикини врвка, папараци фотки на Ким Кардашијан се во сите светски медиуми...

Бикини врвка, папараци фотки на Ким Кардашијан се во сите светски медиуми (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан посојано знае да направи хаос во медиумите и да испровоцира насловни страни и куп натписи поврзани со нејзиниот живот и стил.

И овој пат е главна во сите светки медиуми со папарацо фотките на кои старлетата е во минијатурно бикини во друштво на своите сестри.

После вакви фотки, коментарите се излишни….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------