Home ЗАБАВА Tv + Reality Бившиот пар во тесно! Рада и Милан со понуда од 200 000...

Бившиот пар во тесно! Рада и Милан со понуда од 200 000 евра за учество во реално шоу

реклама:G Natural

Рада Манојловиќ и Милан Станковиќ ќе живеат заедно под ист покрив во новото реално шоу а таму би можел да им се придружи и Харис Берковиќ.
Имено бившиот пар Рада и Милан влегуваат во реалното шоу „Задругра 2“, за кое добија непристојна понуда која што неможат да ја одбијат. Доколку прифатат тие ќе заработат сума од по 100 000 евра за да се најдат пред будните очи на камерите.
Челните луѓе на Пинк решиле тотално да ја заплеткаат целата ситуација па се во преговори и со сега веќе бившиот дечко на Рада со кој неодамна раскина.

Дали понудата ќе биде прифатена и што ќе се случува во шоуто ќе дознаеме во септември.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------