Home INFO Бившиот по манастири, Северина по забави! Бракот во мирување…

Бившиот по манастири, Северина по забави! Бракот во мирување…

реклама:G Natural

И по една година статусот на Северина и Игор сеуште е непознат што се однесува до бракот.

Северина откако го напушти домот на Коиќ во Белград пред една година воопшто не е штрапната назад, а Игори и по куп молби пред зграда во Хрватска повротно е без саканата.

Развод нема но и официјално и двајцата не кажале ништо по тој повод.

Северина продолжува да се забавува со своите пријатеи а Игор во моментов шета манастири, па неговите следбеници се прашуваат дали можеби се моли за Севе?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------