Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бизарната љубов и објави на Кортни Кардашијан и Тревис Баркер нема крај,...

Бизарната љубов и објави на Кортни Кардашијан и Тревис Баркер нема крај, фановите и порачаа веднаш да се облече (фото)

реклама:G Natural

Нема крај на бизарното однесување на Кортни Кардашијан и незјиното ново момче Тревис Баркер со кој постојано предизвикуваат скандали по секоја објава на социјалните мрежи.

Откако сите таблоиди ја објавија безобразната слика како таа му го лиже палецот на ногата со која Тревис и го честиташе роденденот, сега објавија фотка каде Кортни е во негова прегратка и од која извираат облините.

Фановите еднакви во коменттарите и порачаа веднаш да се собере и под итно да се облече…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------