Home INFO Брутално секси: Јелена Карлеуша со минмални ѕвездички ги покри градите и го...

Брутално секси: Јелена Карлеуша со минмални ѕвездички ги покри градите и го разгоре Инстаграм

реклама:G Natural

Не проаѓа дена а таа да не е главна тема во медиумите.

Некогаш со бескпрекорниот аутфит, понекогаш со трач и голотија, но во секој случај Јелена Карлеуша знае како да остане во центарот на вниманието.

Последната објава на нејзиниот инстаграм профил по обичај ги разгоре социјалните мрежи. Карлеуша позира во секси црна долна облека, која повеќе открива отколку што го покрива нејзиното извајано тело.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------