Home INFO Чекор по чекор: Пастрмајлија за почетници (видео)

Чекор по чекор: Пастрмајлија за почетници (видео)

реклама:G Natural

Сезоната на пастрмајлија започна.

За сите оние кои би сакале да се пробаат во кујна со овој специјалитет, во видеото подолу ви откриваме како на лесен начин да подготвите вкусна пастрмајлија!

И не заборавајте трпезата да ја надополните со чаша црвено вино!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------