Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Честитки од сите страни, внукот на Цеца Ражнатовиќ полни 1 година (фото+видео)

Честитки од сите страни, внукот на Цеца Ражнатовиќ полни 1 година (фото+видео)

реклама:Велигден со Стаф

Уште од рано утринава фан страните на Цеца објавуваат колажни фотки и видеа од Жељко внукот на пејачката со честитки за првиот роденден.

И додека честитаат од сите страни сете се во очекување на прославата која треба да се случи денеска за која баба цеца издвоила цело богатство.

како ли ќе изгледа првиот роденден на Жељко со нетрпение очекуваат сите….