Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Чувари двоеле, Ана Николиќ го посетила Раста во затвор

Чувари двоеле, Ана Николиќ го посетила Раста во затвор

реклама:G Natural

Во српските медиуми се појави сведочење за посетата на Ана Николиќ поранешната сопруга на Раста во затворот каде што е во притвор 30 дена откако полицијата кај него и во неговиот стан пронашла големо количество марихуана.

Таа го прекинала одморот во Дубаи и веднаш побрзала во Белград за да се погрижи за нејзината ќерка која што во овој период требало да биде кај својот татко но заради притворот се вратила кај Николиќ.

Таа не можела да се воздржи и во затворот направила вистински хаос каде што двајцата до толку се расправале што морала да интервенира и полицијата.

По оваа Ана се заканила дека ќе побара од судот да му го земе старателството над нивната ќерка и дека повеќе нема да ја остава кај него.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------