Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца како гостин изненадување на свадба за 30 000 евра

Цеца како гостин изненадување на свадба за 30 000 евра

реклама:Лето во Банско

Вистинско изненадување им било приредена на еден брачен пар кој на својата свадба ја добиле Цеца Ражнатовиќ како гостинка.

Пејачката направила вистинско шоу за триесет минути колку што била капарисана а како што вели нејзиниот менаџерски тим тоа ги чинело младите 30 000 евра.

Или околу 3 000 евра по песна без бакшиш.

На крајот гостите весели а богами и Цеца создравје да си ги троши…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------