Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ се прошета во бунда и собра над 60 000 лајкови...

Цеца Ражнатовиќ се прошета во бунда и собра над 60 000 лајкови (фото)

реклама:G Natural

Некои јавни личности што и да направат колку и тоа да е обична работа сепак го привлекуваат вниманието врз себе и наидуваат на куп коментари и лајкови на социјалните мрежи од нивните следачи и фанови.

Таков е случајот и со фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ која има армија на фанови и следбеници на социјалните мрежи, па така она што таа последно го објави беше секојдневна фотографија на која позира некаде во Белград и која веќе има над 60 000 лајкови.

Видете и сами со што овој пат Цеца ги воодушеви фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------