Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ со семејството и дечкото на празнична седенка кај сватоите, пред...

Цеца Ражнатовиќ со семејството и дечкото на празнична седенка кај сватоите, пред новиот базен (видео)

20
реклама:Лето во Банско

Семејството Ражнатовиќ на чело со новото момче Богдан замина во Титл родното место на Богдана снаата за Вељко.

По објавите на Инстаграм можевме да забележиме дека се апсолутно сите на празничната трпеза која е поставена пред новиот базен кој семејството на Богдана го направиле во меѓувреме.

Еве каква е атмосверата од кусото видео кое Вљко го објави на својот профил…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------