Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца со женско друштво и малиот Жељко наздравува и испраќа бакнежи од...

Цеца со женско друштво и малиот Жељко наздравува и испраќа бакнежи од Кипар (видео)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Цеца и натаму е во својата вила во Кипар каде што е заедно со жените од нејзиното семејство т.е нејзината сестра, снаа и сваќата.

Дека дефинитивно уживаат покажаа со видео кое го објавија на социјалните мрежи наздравувајки од едно кафуле и испраќајки бакнежи до фановите.

Очигледно друштвото на Цеца и е баш по мерка…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------