Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Црвен секси фустан и виткана коса, Цеца Ражнатовиќ повторно со нов стајлинг...

Црвен секси фустан и виткана коса, Цеца Ражнатовиќ повторно со нов стајлинг (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Цеца Ражнатовиќ сеуште е турбо овој период што се однесува до настапите и концертите низ балканов и е меѓу најангажираните пејачки.

Иако е постојано на сцена сепак со своите стилисти се труди секој настап да биде по различна и со нов стајлинг.

Она што ги изненади нејзините фанови беше вчерашниот стајлинг за концертот во Врњачка Бања каде за таа прилика пејачката се појави со виткана коса и секси црвен фустан, за што доби куп позитивни коментари и лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------