Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали Карлеуша претера?! Нови фотки како од порно сајт (фото)

Дали Карлеуша претера?! Нови фотки како од порно сајт (фото)

реклама:G Natural

Со секоја нова фотографија Јелена Карлеуша ги шокира своите фанови но и јавноста.

И овој пат таа не ги остави рамнодушни сите оние кои ги погледнаа нејзините нови фотки кои некои коментираат дека се како од сајтови за возрасни.

Па видете и сами…

View this post on Instagram

BAM!🙉 In @deviantlavie

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

PEACE, LOVE & FUCK HATERS!🖕🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------