Home INFO Прва реакција на сопругот на Карлеуша по повод разводот! Објави фотографија и...

Прва реакција на сопругот на Карлеуша по повод разводот! Објави фотографија и ја остави Србија без зборови!!! /ФОТО/

реклама:G Natural

По драматичните неколку дена меѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и големиот секс скандал, денеска се огласи сопругот на Јелена фудбалерот Душко Тошиќ.

СЕ ПОЈАВИ КЛУЧЕН ДОКАЗ во скандалот Карлеуша – Врањеш! Еве што ја издаде! /ФОТО/

Иако тој нема навика да демантира трачеви сепак во оваа ситуација каде што почнаа да се шират шпекулации за развод тој на својот инстаграм профил објави заедничка фотографија со пејачката и на неа додаде смајли.

Како што е познато веднаш по скандалот Карлеуша замина во Кина кај својот сопруг и сеуште е заедно со него.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------