Home INFO Дали навистина се разведуваат? Јелена Карлеуша им се обрати на медиумите, па...

Дали навистина се разведуваат? Јелена Карлеуша им се обрати на медиумите, па објави фотографии со Душко Тошиќ

реклама:Лето во Банско

Како бомба одекна веста дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разведуваат.

Пејачката оваа вест ја објави на својот Инстаграм профил, но денес ги збуни медиумите објавувајки емотивни фотографии од свадбата со Душко.

“За тоа какво е српското новинарство, говори фактот што никој од новинарите не провери дали воопшто во судот е поднесено барање за развод… А јас мислев дека Блиц, Курир и останатите таблоиди добро соработуваат со правосудството!” – напиша пејачката на Инстаграм.

Потоа честиташе роденден на Хело магазинот, кои први ги објавија ексклузивните фотографии од венчавката со Тошиќ, и тоа преку фотографии од венчавката.

Ова ги подгреа гласините дека Јелена можеби добро си поиграла со новинарите, а за развод со Душко воопшто не станува збор!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------