Home INFO Дали ова е најпровокативното издание на Ријана досега?(фото)

Дали ова е најпровокативното издание на Ријана досега?(фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ријана изгради неверојатна музичка кариера, но изминатиов период таа е многу повеќе посветена на нејзиниот бизнис со облека и козметика.
Деновиве на својот Инстаграм профил сподели уште една провокативна фотографија.

Таа позираше во најкраткиот мрежаст фустан досега.

– Јас, додека го чекам третиод дел од модната ревија на мојот бренд за долна облека – напиша Ријана, и со фотографијата успеа да направи одлична најава за нејзината нова колекција.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------