Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Даниел Кајмаковски по веста за труењето од болница порача…

Даниел Кајмаковски по веста за труењето од болница порача…

реклама:G Natural

Откако целиот балкан пишуваше за наводното труење на пејачот Даниел Кајмаковски од страна на неговата сопруга се оггласи пејачот со статус на својот Фејбук во кој порача:

-„На сите мои пријатели и фанови, сакам да им се заблагодарам за грижата и поддршката. Трет ден сум во болница.
Би ги замолил медиумите за разбирање, како и да не објавуваат непроверени информации.
Да оставиме надлежните органи да си ја вршат својата работа согласно законот за расчистување на случајот.“ -напиша тој.

Бившата сопруга наводно сакала да го отруе Даниел Кајмаковски, пејачот хоспитализиран

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------