Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дара Бубамара со секси фотки се пријави од Дубаи и покажа со...

Дара Бубамара со секси фотки се пријави од Дубаи и покажа со што раполага

реклама:G Natural

По теркот на нејзината колешка Јелена карлеуша и Дара Бубамара замина за Дубаи.

За разлика од колешката таа замина со своето младо момче а дека добро ужива можеа да видат сите следбеници на нејзиниот Инстаграм профил преку секси фотките кои Дара ги објави од таму.

Нема криза а богами ни пандемија за Дара…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------